درباره ما

بروان ایران فروشگاه اینترنتی محصولات شرکت پی اند جی میباشد و برند براون یکی از چندین برند شرکت
p&G بوده که در جهان شناخته شده و معتبر است . براون ایران با هدف بومی سازی و ارتقائ کیفیت فروش اینترنتی محصولات آرایشی و بهداشتی برقی  پایه گذاری گردید و پس از جلب اعتماد مشتریان و رسیدن به اهداف اولیه تمام تلاش خود را جهت رضایت مندی هرچه بیشتر مشتریان به کار بسته است.ما مفتخریم مشتریان را تا پایان فرایند گارانتی تنها نخواهیم گذاشت.
فروشگاه براون استور با رعایت تمامی موازین اسلامی کشور ایران و قوانین دولت جمهوری اسلامی ایران فعالیت خود را از سال 1395 آغاز نموده و به مشتریان ساکن در کشور ایران خدمت رسانی انجام میدهد.فروشگاه براون استور به عنوان زیر مجموعه متعلق به وب سایت براون ایران بوده و تمامی قوانین براون ایران را به رسمیت میشناسد.براون استور انواع محصولات ساخت شرکت براون را با گارانتی اصلی این شرکت عرضه کرده و به مشتریان اطمینان خواهد داد که کالای فروخته شده در آن اصل میباشد.

گروه براون ایران  با تجربه فراون در عرضه کالا به صورت فیزیکی و تجارت الکترونیک مورد اطمینان مهمترین ارگان ها و شرکت های دولتی و خصوصی میباشد و ما به این مهم میبالیم.

ما در تلاش برای ارائه بهترین محصولات و خدمات از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد و مصرف کنندگان نهایی و فروشندگان کالا زیر چتر حمایتی براون ایران خواهند بود و ما برای هر گروه پیشنهادی ویژه خواهیم داشت.Part of P&G Family
Iran-Persian
 
021-66887973
Connect With Us:
همه چیز درباره پوست زیبا
همه چیز درباره پوست زیبا
جهانی از پیرایشگر موی بانوان
نمایندگی ها
خدمات پس از فروش

نقشه سایت
نشانه ها
لغو اشتراک

2017 تمامی حقوق برای بروان ایران محفوظ است©